Roboty
ziemne

Roboty ziemne, uslugi transportowe

Rudatom oferuje wykonanie profesjonalnych prac ziemnych na całym obszarze działalności. Dzięki zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników wszelkie prace prowadzone są nie tylko sprawnie, ale także z dbałością o ich jakość. Do prac ziemnych wykorzystujemy sprzęt ciężki renomowanych marek. Każdego roku wzbogacamy flotę pojazdów, dzięki czemu mamy możliwość wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych prac.

 

Podejmujemy się wykonania robót ziemnych takich jak wykopy pod fundamenty, wykopy pod budowę sieci kanalizacyjnych, wodociągowych i elektrycznych. Poza tym wykonujemy wyrównania terenu, załadunek i rozładunek ziemi i wszelkie inne prace ziemne (plantowanie, niwelacja, korytowanie). Nasze zaplecze sprzętowe pozwala na wykonywanie także rowów melioracyjnych i prac odmulających.

Roboty ziemne, uslugi transportowe

Wybierz znaną i cenioną firmę, która nie boi się żadnych wyzwań. Od lat z powodzeniem wykonujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych jak i dużych, międzynarodowych kontrahentów. Z nami przygotujesz pewny grunt pod swoją inwestycję.